Bazylika i sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy, dekoracja ślubna

Fotografia ślubna – zdjęcia z ceremonii ślubnej fotograf na ślub

Fotograf na ślub musi spełnić oczekiwania Państwa Młodych oraz Ich rodzin, które są bardzo wysokie. Przez wiele miesięcy planowali, przygotowywali najdrobniejsze szczegóły tego jedynego dnia w życiu. Często Młodzi przychodzą do nas na samym początku przygotowań. Czasem nawet nie mają jeszcze wybranej parafii czy miejsca na ceremonię cywilną. Jednak w każdym wypadku fotograf na ślub musi być wybrany idealnie. Wiemy, że Pary nie chcą zwykłego ‘zapisu’ kolejnych wydarzeń. Po tych wielkich przygotowaniach oprócz obrączek i wspomnień zostanie właśnie nasza fotografia ślubna.

Młodzi spodziewają się, że każdy kadr będzie kreatywny, pokaże wyjątkowe detale, emocje i to, co było niewidoczne w stresie i pośpiechu. Tak powinna wyglądać fotografia ślubna z niezapomnianej uroczystości. Wkładamy całe nasze serca w każdy kadr, gdyż drugiej szansy na wykonanie zdjęć nie będzie. Oznacza to, że trzeba mieć umiejętności techniczne, trzymać nerwy na wodzy i pracować pod presją na najwyższych obrotach. Nie jest to praca lekka i łatwa, kiedy kilkanaście godzin ciągle skupieni obserwujemy wszystko, co się dzieje wokół nas. Jednak dzięki swojej wyjątkowości, ulotności chwil i naszej pasji jest to na pewno praca przyjemna.

To wspaniałe uczucie, gdy zaproszeni goście myślą, że jestem przyjacielem pary młodej- wielu z nich nie spotkało wcześniej nikogo, kto pracowałby w ten sposób.

David Anthony Williams 

Tak osobisty kontakt pozwala nam wykonywać często bardzo naturalne i pełne emocji portrety ukazujące prawdziwą osobowość Młodych. zdjęcia ślubne Wrocław, fotografia i film ślubny PhotoKOT, najlepszy fotograf ślubny Dolny Śląsk, filmowanie DSLR, film ślubny, ślub kościelny, ślub kościelny plenerowy, ceremonia rustykalna

fotografia ślubna Wałbrzych, najlepsze zdjęcia ślubne

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress