Bazylika i sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy, dekoracja ślubna

Fotografia ślubna – zdjęcia z ceremonii ślubnej fotograf na ślub

Fotograf na ślub musi spełnić oczekiwania Państwa Młodych oraz Ich rodzin, które są bardzo wysokie. Przez wiele miesięcy planowali, przygotowywali najdrobniejsze szczegóły tego jedynego dnia w życiu. Często Młodzi przychodzą do nas na samym początku przygotowań. Czasem nawet nie mają jeszcze wybranej parafii czy miejsca na ceremonię cywilną. Jednak w każdym wypadku fotograf na ślub musi być wybrany idealnie. Wiemy, że Pary nie chcą zwykłego ‚zapisu’ kolejnych wydarzeń. Po tych wielkich przygotowaniach oprócz obrączek i wspomnień zostanie właśnie nasza fotografia ślubna.

Młodzi spodziewają się, że każdy kadr będzie kreatywny, pokaże wyjątkowe detale, emocje i to, co było niewidoczne w stresie i pośpiechu. Tak powinna wyglądać fotografia ślubna z niezapomnianej uroczystości. Wkładamy całe nasze serca w każdy kadr, gdyż drugiej szansy na wykonanie zdjęć nie będzie. Oznacza to, że trzeba mieć umiejętności techniczne, trzymać nerwy na wodzy i pracować pod presją na najwyższych obrotach. Nie jest to praca lekka i łatwa, kiedy kilkanaście godzin ciągle skupieni obserwujemy wszystko, co się dzieje wokół nas. Jednak dzięki swojej wyjątkowości, ulotności chwil i naszej pasji jest to na pewno praca przyjemna.

To wspaniałe uczucie, gdy zaproszeni goście myślą, że jestem przyjacielem pary młodej- wielu z nich nie spotkało wcześniej nikogo, kto pracowałby w ten sposób.

David Anthony Williams 

Tak osobisty kontakt pozwala nam wykonywać często bardzo naturalne i pełne emocji portrety ukazujące prawdziwą osobowość Młodych. zdjęcia ślubne Wrocław, fotografia i film ślubny PhotoKOT, najlepszy fotograf ślubny Dolny Śląsk, filmowanie DSLR, film ślubny, ślub kościelny, ślub kościelny plenerowy, ceremonia rustykalna

fotografia ślubna Wałbrzych, najlepsze zdjęcia ślubne