Drugą naszą pasją, ale i zajęciem jest filmowanie. Głównym obszarem naszego działania jest województwo dolnośląskie, ale w razie potrzeby dojedziemy w każde miejsce. 

Fotografia i filmowanie podczas reportażu ślubnego często są traktowane wręcz jednolicie i stawiane na równi. Dlatego najlepiej zarezerwować sprawdzoną ekipę, która współpracuje ze sobą na co dzień. Gwarantuje to udane zarówno zdjęcia jak i film. Operator i fotograf nie walczą ze sobą o kadry, gdyż oboje współpracują na sukces jednej firmy. Wykonaliśmy razem już kilkadziesiąt ślubów i wesel. Uroczystości małych, dużych, cywilnych, kościelnych, plenerowych i na salach w stylu rustykalnym, czy pałacowym. Każda chwila z Parą Młodą sprawia, że nabywamy jakże to cennego doświadczenia, ciągle się uczymy i rozwijamy.

Nasze produkcje filmowe obejmują wiele dziedzin zaczynając od teledysków ślubnych, klipów z podziękowaniami dla rodziców i reportaży ślubnych, poprzez teledyski dla zespołów, na filmowaniu koncertów i oper kończąc. Praca z zespołami muzycznymi oraz przy koncertach jest dla nas najbliższa, gdyż sami jesteśmy muzykami instrumentalistami po akademii muzycznej 🙂 Zapraszamy serdecznie na spotkanie w naszym studio w centrum Wrocławia i do rezerwacji terminu!