Para Mloda przed ceremonia slubna, przygotowania do slubu

Przygotowania do ślubu

Fotografia ślubna Wrocław Kiedy Państwo Młodzi zaczynają planować każdy szczegół dnia ślubu, pojawia się przed nimi mnóstwo pytań.
Jakiego fryzjera wybrać? Kto wykona makijaże dla Panny Młodej i innych ważnych kobiet- mamy, świadkowej i druhen? Jak będzie przystrojone miejsce ślubu? Która sala będzie najlepsza na wesele? Gdzie będziemy się przygotowywać? Jaki jest najlepszy fotograf ślubny?

Fotografia ślubna Wrocław Często Młodzi przychodzą do nas na samym początku przygotowań. Czasem nawet nie mają jeszcze wybranej parafii czy miejsca na ceremonię cywilną. Jednak w każdym wypadku wiemy, że Pary nie chcą zwykłego ‚zapisu’ kolejnych wydarzeń. Młodzi spodziewają się, że fotografia będzie kreatywna, pokaże wyjątkowe detale, emocje i to, co było niewidoczne w stresie i pośpiechu. Tak powinna wyglądać fotografia ślubna z niezapomnianej uroczystości. Wkładamy całe nasze serca w każdy kadr, gdyż drugiej szansy na wykonanie zdjęć nie będzie. Podczas przygotowań jak i całego dnia zwracamy uwagę na detale, które innym często umykają. W końcu każdy szczegół w tym dniu ma znaczenie- buty, biżuteria, spinki do mankietów, dekoracje, a przede wszystkim detale emocji- gesty, spojrzenia… Można wymieniać długo, a u każdej Młodej Pary inne detale są bardziej lub mniej wyeksponowane.

Fotografia ślubna Wrocław Mimo podobnego scenariusza każdy ślub ma w sobie coś wyjątkowego. Naszym zadaniem jest to zauważyć i zaznaczyć na naszych fotografiach. Dlatego tak ważne jest także indywidualne podejście i rozmowy przed tym dniem. Zapraszamy Was na spotkanie w naszym studio, gdzie będziemy mogli posłuchać o Waszym tak skrupulatnie planowanym wielkim dniu 🙂 

Fotografia_slubna_wroclaw_photokot_przygotowania_slubne_19