Sesje plenerowe – artystyczna fotografia ślubna

fotografia ślubna, sesja plenerowa Fotografia ślubna, to nie tylko reportaż z Waszego dnia, ale także artystyczna sesja plenerowa. Jeśli zastanawiacie się czy warto wykonać sesję innego dnia, jeszcze raz iść do fryzjera, wizażystki, wykonać manicure, czy kupić bukiet- mamy nadzieję, że poniższe kilka słów, a przede wszystkim zdjęcia Was przekonają. 

fotografia ślubna, sesja plenerowa Zawsze staramy się dopasować sesję do Młodej Pary- do ich zainteresowań, ulubionych miejsc. Nigdy nie narzucamy konkretnego miejsca, ale jeśli nie macie sprecyzowanego pomysłu chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego tła, aby Wasza sesja była wyjątkowa!  

fotografia ślubna, sesja plenerowa Sesję plenerową najlepiej wykonać innego dnia. Będziemy mieli wtedy dużo czasu na wyjątkowe ujęcia. Ujęcia Waszej miłości, emocji, łączących Was uczuć. Umawiamy się na dogodny termin, najlepiej w ciągu dwóch tygodni po ślubie. Bez stresu, bez pośpiechu. Nie czekają na Was goście, nie musicie wracać na wesele, czy spieszyć się do kościoła na własny ślub. Jest to czas relaksu, czas kiedy możecie jeszcze raz ubrać ślubną suknię i garnitur, kiedy możecie sobie przypomnieć te wyjątkowe emocje z dnia ślubu. Czas, w którym mamy wpływ na tło, na to, co nas otacza. Pośrednio mamy też wpływ na pogodę- jeśli nie dopisze, możemy przenieść sesję na inny termin. W reszcie jest to czas, w którym stworzymy wspólnie pamiątkę na całe życie i postaramy się osiągnąć nasz cel, którym jest wyjątkowa i artystyczna fotografia ślubna. 

 

Najlepsze zdjecia śłubne, sesja plenerowa pałac marianny orańskiej